Кабельне кріплення від українського виробника, так само, як і решта асортименту електромонтажних виробів, було доступне не завжди. Проте, від того дня, коли ФЛП Гоман М. Ю. першим в нашій країні налагодив випуск кабельної стяжки, минуло вже більш ніж 10 років. За цей час підприємство стало одним з найзначніших гравців — національнім виробником та постачальником на ринку кріпильної продукції. До проведення повного ребрендингу у 2015 році, наша електромонтажна продукція була відома під назвою Instail. Після 2016 року кабельне кріплення та інші електромонтажні вироби ми продукуємо під торговою маркою «Ziplex».

Загальновідомий факт: для того, щоб утримати передові позиції на ринку, підприємство не може і не повинно зупинятися в розвитку, перетворюючись на статичне. Отже, за ці роки ми не раз оновляли наші стратегії розвитку та модернізували виробничі потужності, систематично запускали виробництво нових ліній і не упускали нагоду взяти участь у престижних виставках, де особисто демонстрували клієнтам кріплення для проводів та кабелів Ziplex™, та із задоволенням пояснювали, у чому полягають його переваги. Ми не дозволяємо собі розслабитися і неухильно нарощуємо темпи розвитку. Отже, у наших клієнтів ще не раз з’явиться можливість придбати як звичне, загальновживане пластикове кріплення для кабелю, так і удосконалену або щойно розроблену і виготовлену кріпильну деталь із високою якістю литва, тобто — надійну в експлуатації.

Наші переваги

Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам у рішенні нестандартних завдань

Такими, наприклад, можуть бути пошуки великої партії кріплень для проводів специфічного кольору, або кріпильних виробів, виготовлених з матеріалу, який зазвичай не використовується в серійному виробництві. Ми з радістю допоможемо задовольнити запит на таку продукцію, запропонувавши обрати колір або матеріал під замовлення.

Ми пропонуємо гнучку систему знижок

І це не маркетинговий слоган, до якого усі звикли, а деталізована багатосхідчаста система індивідуального розрахунку вартості замовлення в залежності від його об’єму. Під час оформлення замовлення на сайті ви можете бачити, як змінюється сума наданої вам знижки при зростанні кількості одиниць, наприклад, кріплення для кабелю, або іншого товару, який ви додаєте у кошик.

Ми працюємо за системою Private label

Ми надаємо повний комплекс послуг з виготовлення кріплення для проводів та іншої електромонтажної продукції під вашою торговою маркою. Це послуга, попит на яку стає дедалі більшим, тож відтепер ми раді запропонувати її нашим клієнтам.

Ми постійно нарощуємо склад готової продукції, завдяки чому навіть найбільші замовлення відвантажуються без затримок, а інформація на сайті про наявність будь-якого товару є завжди актуальною.

Ми постійно розширюємо асортимент продукції, яку пропонуємо, не лише розробляючи новинки і запускаючи нові лінії виробництва, а й модернізуючи добре знайомі і звичні вироби — дюбелі або кріплення для кабелю. Щороку у виробництво вводиться до 10 нових позицій.

Ми є найбільшим національним виробником електромонтажної продукції, і вважаємо це нашою головною перевагою. Дні, коли якісним товаром вважався виключно імпорт, давно пішли в минуле. Сьогодні ми з гордістю презентуємо свою продукцію на престижних спеціалізованих виставках і налагоджуємо взаємовигідні довгострокові партнерські відносини з клієнтами. Співпраця з українськими виробниками товарів та послуг у сучасному світі — це не тільки модно і престижно, а й надзвичайно надійно.