Про компанію

Чи не першим налагодивши виробництво кабельної стяжки в Україні, вже більше 10 років приватне торгово-виробниче підприємство «Ziplex» є одним з найбільших виробників та постачальників електромонтажних виробів, і займає провідні позиції на ринку кріпильної продукції.

Основні напрямки діяльності компанії:

  • Виробництво сертифікованого кабельного кріплення і електромонтажної продукції;
  • Гуртова та роздрібна торгівля електромонтажною та кріпильною продукцією широкого асортименту.

Упродовж цих років ми суттєво збільшили випуск повсюдно вживаних електромонтажних та кріпильних елементів. Однак, компанія не знижує темпів розвитку. Ми невпинно поповнюємо ряд пропонованих новинок, запускаючи нові виробничі лінії практично щороку, що й демонструємо з гордістю і задоволенням, беручи участь у престижних виставках, серед яких найбільша 20-та ювілейна виставка elcomUkraine 2016.

Імідж нашого підприємства також не залишався сталим.  У 2016 році був проведений повний ребрендинг, який торкнувся у тому числі і назви компанії. І, виступивши в оновленому виразному образі, ми з успіхом презентували хіти та новинки нашого виробництва на черговій 21-й виставці «Безпека 2016» у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Наша продукція виготовляється з сертифікованих матеріалів, що відповідають необхідним параметрам надійності та високої якості. Контроль якості продукції здійснюється на кожному етапі виробництва. Тож, ми маємо відчутний результат — вироби, що виготовляє приватна торгівельно-виробнича компанія «Ziplex», цілком відповідають пропонованим до них вимогам за експлуатаційними характеристиками, та найвищим вимогам європейських стандартів.

Щодо зручності співпраці з нами, про це красномовно свідчить дистриб’юторська мережа, яка постійно збільшується, та довгострокове партнерське співробітництво з багатьма організаціями країни.