Хомут з дюбелем

Хомут з дюбелем

Хомут з дюбелем Ziplex™ — пластикове кріплення для прокладання одиничного кабелю або елементів конструкцій кабельних систем невеликого розміру і ваги. Виробляється з практичного по своїм механічним характеристикам матеріалу поліпропілену PP A4, стійкого до впливу низьких температур і деяких агресивних хімічних реагентів. Колір білий.

Оптовим покупцям передбачена система знижок від 2 до 40% в залежності від суми замовлення.

Під час замовлення від 100 упаковок однієї позиції товару ви автоматично отримуєте знижу.

Суму знижки ви побачите одразу обравши 100 чи більше упаковок одного товару

Найменування
Виробник: Ziplex™ (ФОП Гоман М. Ю.)
Кількість в упаковці, шт.: 100
Ціна:
203,86 грн. / уп.
Виробник: Ziplex™ (ФОП Гоман М. Ю.)
Кількість в упаковці, шт.: 100
Ціна:
244,63 грн. / уп.
Виробник: Ziplex™ (ФОП Гоман М. Ю.)
Кількість в упаковці, шт.: 100
Ціна:
283,69 грн. / уп.

Хомут з дюбелем, який є універсальним елементом кріплення, використовують для кріплення проводки у відкритий спосіб.

Найменування

Макс. діаметр, (мм)

fi 6-90

18

fi 8-90

18

fi 10-140

36

Він складається з трьох функціональних елементів, що становлять цілісний виріб: дюбель, пластиковий чіпок-цвях та хомут. Але перед його використовуванням треба провести невеличку попередню підготовку. Дюбель поділено вздовж осі на дві частини, що скріплені разом за допомогою невеличкої застібки на самому кінці дюбелю. Те, наскільки легко можна застебнути цей міні-замок, є одним з показників якості не тільки самого матеріалу, але й лиття.  Якщо під час лиття був використаний неякісний матеріал або застарілі прес-форми, то в упаковці знайдеться багато кріплень, які буде складно використовувати через наявність надлишкового облою.

Після того, як дюбель сформовано, хомут з дюбелем готовий до використання.

Підготувавши технічний отвір, в нього встановлюють дюбель, після чого у цей дюбель забивають пластиковий чіпок-цвях, який знову переполовинює зібраний перед тим дюбель, створюючи розпірний вузол всередині матеріалу робочої поверхні. Кріпильна основа готова. Тепер можна підв’язувати кабелі за допомогою багаторазового хомута, формуючи робочу петлю потрібного діаметру. Замок хомута є роз’ємним, і механізм блокування стрічки передбачає можливість зворотного ходу. Завдяки цьому замінити кабель, що вийшов з ладу, або внести будь-які зміни не складе ніяких проблем, і заміняти хомут з дюбелем на новий не буде потрібно.

Матеріал

Поліпропілен PP-A4

Подовження до розриву, %

200

Робоча температура, °C

–20 +100

Ударна в’язкість, кДж/м2

ND

Модуль пружності, МПа

 950