Нульова шина на DIN рейку

Нульова шина на DIN рейку

Нульові шини на DIN рейку регулярно застосовуються з метою безпечного монтажу кількох нульових провідників. Через їх просту конструкцію ці деталі вважаються найбільш зручними для подальшого закріплення провідників. Вони монтуються в провідних схемах розподільних щитів і в розподільчих коробках. Виробляються з високоякісної нікельованої латуні або спеціальної технічної бронзи. Додатково посилюються діелектричною основою та поліамідною ізоляцією. Не схильні до займання та оплавлення.

Оптовим покупцям передбачена система знижок від 2 до 40% в залежності від суми замовлення.

Під час замовлення від 100 упаковок однієї позиції товару ви автоматично отримуєте знижу.

Суму знижки ви побачите одразу обравши 100 чи більше упаковок одного товару

Найменування
Виробник: Ziplex™ (ФОП Гоман М. Ю.)
Кількість в упаковці, шт.: 50
Ціна:
22,00 грн. / шт.
Виробник: Ziplex™ (ФОП Гоман М. Ю.)
Кількість в упаковці, шт.: 50
Ціна:
27,00 грн. / шт.
Виробник: Ziplex™ (ФОП Гоман М. Ю.)
Кількість в упаковці, шт.: 25
Ціна:
33,00 грн. / шт.
Виробник: Ziplex™ (ФОП Гоман М. Ю.)
Кількість в упаковці, шт.: 25
Ціна:
40,00 грн. / шт.

Технічні аспекти та специфікації нульових шин

Здебільшого конструкція нульових шин є досить простою — виріб виробляється на металевій основі та має форму колодки, доповненої низкою контактів або затискувачів. Вони установлюються на діелектричну частину шини, призначену для подальшої установки на DIN рейку, або у розподільний щиток.

Виробляються з високоякісної латуні, яка ізолює задню панель.

Нульові шини закріплюють на DIN рейці довжиною 35 мм, або безпосередньо на щитову панель за допомогою двох спеціальних гвинтів. Спосіб установки повністю залежить від форми та конструкції рейки, а також параметрів електричної схеми.  

В сучасній електротехніці нульові шини застосовують для монтажу одножильних та багатожильних мідних дротів. Якщо необхідно приєднати багатожильні кабелі, спочатку потрібно посилити їх кільцевою гільзою — одножильні дроти не потребують додаткового посилення.

Переважна більшість нульових шин застосовується при номінальній напрузі електричної мережі до 400 В.

Основні аспекти вибору нульових шин

Обираючи нульові шини на DIN-рейки, кваліфікованими експертами рекомендовано акцентувати увагу на наступних особливостях:

  • розміри виробу;
  • наявність додаткового захисту контактів;
  • кількість клем та полюсів;
  • показники номінального струму та опору;
  • матеріал, з якого виготовляється виріб і можливий термін служби;
  • стійкість до прямої дії підвищеної вологості і температури;
  • вартість різних видів виробів та країна-виробник.

Сучасні стандарти електротехніки диктують певні вимоги до вибору нульових шин. Найважливіше правило — не перевищувати переріз дротів в ГЗШ. В нашім інтернет-магазині ви найдете нульові шини на DIN-рейку стандартної довжини або на панель електрощита з відповідними технічними параметрами для ефективної подальшої експлуатації за найбільш вигідною ціною.

Правила монтажу.

Коректна установка шин потребує спеціальної рейки, передбаченої в електричному щитку. Установку може бути здійснено як у відкритий, так і у закритий спосіб. Відкритий спосіб підійде для шафи, закритої для доступу сторонніх осіб. Закритий варіант буде оптимальним у випадку, коли застосовується обладнання, яке потім буде підключено до важливих елементів. Наприклад, нульову шину рекомендовано до монтажу в розетки силового типу для підключення електроінструментів.