Політика конфіденційності

Оформлюючи замовлення на сайті Інтернет-магазину ziplex.com.ua (далі — Сайт), Ви надаєте згоду на обробку персональних даних (далі — Згода) відповідно до ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. №2297-VI. Прийняттям даної Згоди є реєстрація на Сайті або оформлення замовлення без реєстрації. Ви надаєте згоду на обробку своїх персональних даних за таких умов:

  1. Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних, як без використання засобів автоматизації, так і з їх використанням.
  2. Ви погоджуєтеся на обробку таких персональних даних: прізвище, ім’я, дата народження; адрес реєстрації та проживання, номери контактних телефонів; адреси електронної пошти та інші анкетні дані.
  3. Мета обробки персональних даних є продаж товарів з сайту і обробка замовлень Покупця.
  4. Підставою для обробки персональних даних є ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. №2297-VI. В процесі обробки з персональними даними може бути здійснено такі дії: збирання, систематизація, накопичення, збереження, уточнення, використання, блокування, знищення.
  5. Ви погоджуєтеся на передачу персональних даних третім особам без попереднього повідомлення Покупця, якщо це пов’язано з обробкою або доставкою замовлення Покупця (наприклад, передача ваших даних кур’єру для доставки товару).
  6. Збереження та обробка персональних даних може тривати до ліквідації даного сайту.
  7. Згоду може бути відкликано Покупцем, за допомогою надсилання відповідної письмової заяви на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  8. Ця згода є дійсною увесь час до моменту припинення обробки персональних даних, вказаних у п. 6 та п. 7 даної Згоди.