Стяжка кабельна з низьким профілем замка

Стяжка кабельна з низьким профілем замка

Кабельна стяжка з низьким профілем замка Ziplex™ призначена для об'єднання в джгути, а також маркування, прокладки, захисту проводів/кабелів, виготовляється з поліаміду-6.6, або нейлону. Конструкція самого замка посилена, має подовжню конфігурацію та низькопрофільну головку, а язичок замка недоступний після натягу та обрізання хомута, що дозволяє уникнути несанкціонованого доступу. Стрічка стяжки має зовнішні зубчики та округлі гладенькі краї. Паралельний вхід для стяжки забезпечує мінімальне монтажне зусилля та захист рук робочих від зіткнення з гострими кромками, що залишаються після обрізання стрічки.

Оптовим покупцям передбачена система знижок від 2 до 40% в залежності від суми замовлення.

Під час замовлення від 100 упаковок однієї позиції товару ви автоматично отримуєте знижу.

Суму знижки ви побачите одразу обравши 100 чи більше упаковок одного товару

Найменування
Кількість в упаковці, шт.: 40
Ціна:
108,00 грн.
Виробник: Ziplex™ (ФОП Гоман М. Ю.)
Ціна:
264,00 грн.
Виробник: Ziplex™ (ФОП Гоман М. Ю.)
Ціна:
272,00 грн.
Виробник: Ziplex™ (ФОП Гоман М. Ю.)
Кількість:
Ціна:
272,00 грн.

Стяжка кабельна з подвійним замком має кілька конструктивних особливостей та пов'язаних з ними переваг:

  • низькопрофільну геометрію замка;
  • зовнішні насічки та гладкі, закруглені краї хомута;
  • паралельний вхід стяжки;
  • фіксуюча головка стяжки із захисною заскочкою під нею;
  • дві фіксуючі клямки.

Хомут пластиковий із подвійним замком має низькопрофільну головку. Така геометрія замка полегшує доступ до кабельних джгутів в умовах обмеженого простору, зменшуючи їх. Це мінімізує ризик можливого застрягання, а також надає пучку дротів більш акуратного вигляду.

Стяжка кабельна з посиленим замком має насічки із зовнішнього боку стрічки, тоді як внутрішня сторона залишається гладенькою, а краї закругленими. Така конструкція дозволяє зберігати ізоляційні оболонки проводів або кабелів у джгуті неушкодженими навіть у разі сильних вібраційних навантажень.

Хомут пластиковий із посиленим замком має паралельний вхід стрічки хомута. Таким чином, після натягу та обрізання стрічки язичок замка залишається недоступним. Крім того, така особливість конструкції робить цей кріпильний виріб повністю безпечним через відсутність можливості доступу до гострих обрізаних країв, які є досить травмонебезпечними. Саме тому таке кріплення дуже часто використовують для монтажу дитячих майданчиків, басейнів, облаштування місць відпочинку та спортивних майданчиків, різноманітних ігрових кімнат, кемпінгу тощо.

Фіксуюча головка стяжки мінімізує ризик проковзування стрічки, а фіксуючі клямки підсилюють конструкцію кабельної стяжки з низьким профілем замка.

Хомути пластикові з низьким профілем замка Ziplex™ призначені для різноманітного застосування на різних виробництвах, будівельному ринку, ринку технічного обслуговування та ремонту (MRO), OEM-ринку; у транспортній галузі та галузі автомобілебудування. Підходять для зовнішнього застосування та використання в середніх та важких умовах експлуатації.