Кабельна стяжка 8х300 кольорова

Арт.: CT1 08300
Виробник: Ziplex™ (ФОП Гоман М. Ю.)
Кількість в упаковці, шт. : 100
Колір : Кольорова
Немає в наявності

Матеріал

Поліамід-6,6 (нейлон)

Розмір, мм

8x300

Максимальний діаметр стяжки, мм

85

Колір

Зелений, синій, червоний, жовтий, рожевий

Тип замку

Нероз’ємний (одноразовий)

Стійкість до УФ випромінювання

Так

Робоча температура, °C

–40…+85

Вогнестійкість

Самогасний під час займання

Границя міцності, кг

41

Кількість штук в упаковці, шт.

100

Кількість упаковок в ящику, уп.

30

Стяжки кабельні одноразові кольорові — це дешеві і надійні кріпильні вироби з нейлону. У порівнянні зі стяжками стандартних та звичних кольорів — чорного і білого (їх також звуть нефарбованими), кольорові мають більший функціонал.

Механізм фіксації стрічки в замку є ідеально простим та практичним. Зазвичай кольорова гама обмежена кількома основними кольорами — синій, червоний, жовтий, зелений. Іноді виробники пропонують обрати колір стяжки під замовлення. Саме кольорова варіантність дозволяє виконати додаткові завдання.

По-перше, з’являється можливість будь-що візуально підкреслити. Це дозволяє використовувати стяжки кабельні одноразові кольорові  8x300 для диференціації дротів (кабелів) або будь-яких інших елементів або конструкцій за потрібною ознакою.

По-друге, з’являється можливість приховати самий факт фіксації, або зробити її максимально непомітною, добравши колір стяжки під елемент, що кріплять. Це дозволяє зберегти естетику приміщень, коли це необхідно: при монтажі різних розважальних та ігрових комплексів, дитячих майданчиків, аквапарків.

Відгук
Ваш відгук буде першим