Стяжка кабельна з кільцем багаторазова 5х200 біла

Арт.: СТК1 05201
Виробник: Ziplex™ (ФОП Гоман М. Ю.)
Кількість в упаковці, шт. : 100
Колір : Біла
Тип : З кільцем
Ціна: 113,05 грн. / уп.
Знижки
від 100 уп.
66,46 грн. / уп.
уп.

Матеріал

HDPE 277 (поліетилен)

Розмір, мм

5x200

Діаметр монтажного кільця, мм

4,8

Максимальний діаметр стяжки, мм

52

Колір

Білий

Тип замку

Роз’ємний (багаторазовий)

Морозостійкість

Так

Робоча температура, °C

–70…+60

Границя міцності, кг

25

Кількість штук в упаковці, шт.

100

Кількість упаковок в ящику, уп.

50

Стяжка кабельна з кільцем багаторазового користування 5x200 біла Ziplex™ продукується з міцного жорсткого матеріалу — поліетилену високої щільності низького тиску (ПНТ) марки HDPE 277. У каталозі кріпильної продукції Ziplex™ представлена багаторазова стяжка з кільцем білого кольору.  

Стяжка кабельна з кільцем багаторазова 5x200 незамінна під час організації та упорядкування дротів та кабелів: бандажуванні та підв’язуванні  дротів та кабелів, як одиночних, так і джгутів, а також їх фіксації на робочій поверхні. Така стяжка дещо відрізняється від звичайного хомута: в її конструкції передбачуваний додатковий елемент — кільце, що дозволяє провести міцну фіксацію всередині матеріалу з використанням додаткових кріпильних витратних матеріалів — дюбелів, шурупів і т.д. До комплекту вони не входять, їх треба купувати окремо.

Стяжка кабельна з кільцем 5x200 є хомутом багаторазового використання. Механізм блокування стрічки у замку — рознімний. Тому, при виникненні необхідності проведення ремонтних робіт або робіт з технічного обслуговування зі зміною багаторазової стяжки новою не з’явиться. Демонтаж також виконується досить легко.

Відгук
Ваш відгук буде першим